OpenSky Sudoku Generátor

Tato služba ti umožní na jedno klepnutí vygenerovat mnoho různých zadání sudoku (viz co je to sudoku) ve formátu PDF které můžeš posléze snadno vytisknout a luštit kdykoli a kdekoli.

Generátor produkuje klasické symetrické puzzly v rozličných obtížnostech jejich řešení. Úrovně obtížností jsou ("Jednoduché"="Easy", "Střední"="Medium", "Těžké"="Hard", "Hodně těžké"="Very Hard") jsou na výtisku znázorněny u každého z puzzlů spolu s přesným čiselným vyjádřením obtížnosti v rozmezí od 0.01 do 1.00 (čím vyšší je tato hodnota, tím vyšší je obtížnost řešení).

Celkový počet vygenerovaných puzzlů: (maximum 50)
Počet puzzlů na jedné stránce:
Obtížnost:
Včetně řešení:


Zajímavé odkazy na téma sudoku:
Samurai Sudoku


Autorem tohoto generátoru je Thomas Mills Hinkle, který jej vytvořil pro opensource hru gnome-sudoku zdarma dostupnou v operačních systémech Linux. Jason Hildebrand následně vytvořil veřejně dostupnou službu, která výstupy tohoto generátoru zprostředkovává ve formátu PDF. Této služby využívá i tento formulář jehož lokalizací do českého jazyka jsme se rozhodli zpřístupnit tuto výtečnou aplikaci českým luštitelům. V souladu s podmínkami licence GPL, uvádíme odkaz na zdrojové kódy generátoru které v případě zájmu najdete zde.

( www.planografie.cz )